Sort by
  • Dumb Money

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Red Rocket

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

  • Pig

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Silk Road

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★