• Magic Spot

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Lucky Doug

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Last Radio Call

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Heard She Got Married

    ★★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Night on Sixth

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Without Getting Killed or Caught

  • Zack Snyder's Justice League

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Druids Druids Everywhere

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Ultimate World

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Tesla

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Arrows of Outrageous Fortune

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Butt Boy

    ★★

  • VHYes

    ★★★½