RSS feed for Rich
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Bird Box

Bird Box

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Vice

Vice

2018
×
★★
Edit this entry  
30
The Rider

The Rider

2017
×
★★
Edit this entry  
29
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Early Man

Early Man

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Revenge

Revenge

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★½
Edit this entry  
21
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Adam Sandler: 100% Fresh

Adam Sandler: 100% Fresh

2018
×
★½
Edit this entry  
16
Making Fun: The Story of Funko

Making Fun: The Story of Funko

2018
×
Edit this entry  
15
The Mule

The Mule

2018
×
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mowgli: Legend of the Jungle

Mowgli: Legend of the Jungle

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★½
Edit this entry  
01
Green Book

Green Book

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Mirai

Mirai

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Creed II

Creed II

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Burning

Burning

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Cam

Cam

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Widows

Widows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
They'll Love Me When I'm Dead

They'll Love Me When I'm Dead

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Overlord

Overlord

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mid90s

Mid90s

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Long Day's Journey Into Night

Long Day's Journey Into Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wild Nights with Emily

Wild Nights with Emily

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Party's Just Beginning

The Party's Just Beginning

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Border

Border

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Bodied

Bodied

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Prospect

Prospect

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
El Angel

El Angel

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Ash Is Purest White

Ash Is Purest White

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Man in the Well

Man in the Well

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
An Elephant Sitting Still

An Elephant Sitting Still

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry