RSS feed for Rich

Rich has logged 10 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★½
Edit this entry  
27
Mascots

Mascots

2016
×
★★
Edit this entry  
26
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Edit this entry  
22
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Lemon

Lemon

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Moana

Moana

2016
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★½
Edit this entry  
09
The Inbetweeners 2

The Inbetweeners 2

2014
×
★★½
Edit this entry  
07
The Inbetweeners Movie

The Inbetweeners Movie

2011
×
★★
Edit this entry  
01
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★
Edit this entry