Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Matriarch

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★