Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Sick

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • In the Heart of the Machine

    ★★★★

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★½

  • Theo Von: Regular People

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½