• Waiting for Guffman

    ★★★

  • Best in Show

    ★★★½

  • Four Lions

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Holy Mountain

    ★★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★½

  • Ma

  • The Hoarder

    ½

  • Mud

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Blue Ruin

    ★★

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★

  • Berlin Syndrome

    ★½

  • Thirst

    ★★

  • Total Recall

    ★★★★

  • Hatchet

    ★★★

  • The Confession Killer

    ★★½

  • Risky Business

    ★★★