Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • The Outside

    ★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • The Little Guy

  • Groot's Pursuit

  • Groot's First Steps

  • Day Shift

    ★½

  • Groot Takes a Bath

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

  • Hustle

    ★★★