Kellie has logged 16 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Zodiac

Zodiac

2007
×
Read the review Edit this entry  
09
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Cats

Cats

2019
×
Read the review Edit this entry  
14
Batman Ninja

Batman Ninja

2018
×
Read the review Edit this entry  
30
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Brave Little Toaster

The Brave Little Toaster

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
A Town Called Panic

A Town Called Panic

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Help! I'm A Fish

Help! I'm A Fish

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Frozen

Frozen

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
Read the review Edit this entry  
23
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry