• Body Bags

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

    ★★½

  • Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

  • The Texas Chainsaw Massacre 2

    ★★★★★

  • The Lone Ranger

    ★★½

  • Angry Unpaid Hooker

    ★★★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★★

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★★

  • The Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Grease

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

    ★★½

  • Jonah: A VeggieTales Movie

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★★½

  • The Three Stooges

    ★½

  • To Rome with Love

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Barbie Mariposa

  • Halloween

    ★★★★