• Pinocchio: A True Story

    ★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★

  • VadeMecum

    ★★½

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • Everywhere at the End of Time

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★½

  • for the devil who sleep on my bed

    ★★½

  • Pretend That You Love Me

    ★★½

  • Who Laughs In Hell

    ★½

  • K-12

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★½

  • Ne Zha

    ★★★½

  • A Florida Melancholy

  • Wasteland

    ★★★

  • Insincere Twins

    ★★½

  • Tommaso

    ★★½

  • The Wandering Earth

    ★★½

  • Remain Seated Please - The Hoot and Chief Story

    ★★★★

  • The Forgotten Colours of Dreams

    ★★★

  • Sgt. Stubby: An American Hero

    ★★½

  • Dominion

    ★★★★

  • The Wolf House

    ★★★★★

  • Grandma's Recipe

    ★★½

  • My Friend Dahmer

    ★★★

  • The Evil Within

    ★★★

  • 13th

    ★★★★½

  • June

    ★★½

  • Kill Kane

    ★★

  • Cordelia's Children

    ★★½

  • Shark Exorcist

    ½

  • The Disappearance of Willie Bingham

    ★★★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 2

    ★★★

  • Why Hans Wagner Hates the Starry Sky

    ★★★

  • The Starving Games

    ½

  • Escape from Tomorrow

    ★★★

  • Fateful Findings

    ½

  • Django Unchained

    ★★★

  • A Fairly Odd Christmas

    ★½

  • Bad 25

    ★★★★

  • Foodfight!

    ★½

  • The Three Stooges

    ★★★

  • Plaga zombie: zona mutante: revolución tóxica

    ★★★½

  • 2-Headed Shark Attack

    ★★★

  • Bitter Lake

    ★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared

    ★★★

  • A Fairly Odd Movie: Grow Up, Timmy Turner!

    ★★

  • Troll Hunter

    ★★★½

  • FRED: The Movie

    ½

  • I Saw the Devil

    ★★★★

  • 2Everything2Terrible2: Tokyo Drift

    ★★½

  • Confessions

    ★★★★

  • Turtles Forever

    ★★★

  • Killer Bean Forever

    ★½

  • Trash Humpers

    ★½

  • Redline

    ★★★★

  • Lo

    ★★★★½

  • Everything Is Terrible! The Movie

  • After Last Season

    ½

  • Enter the Void

    ★★★★

  • ExTerminators

    ★★

  • Dragonball Evolution

    ★½

  • Coraline

    ★★★★½

  • Best Worst Movie

    ★★★½

  • Love Exposure

    ★★★½

  • Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

    ★★★★

  • It's Not Me, I Swear!

    ★★★★½

  • Superhero Movie

  • I Think We're Alone Now

    ★★★★

  • Funny Games

    ★★★½

  • I-Be Area

    ★★★

  • Death Proof

    ★★★★

  • Inland Empire

    ★★★★