Sort by
  • Madame Web

    ★★½

  • Argylle

    ★★★½

  • Force of Nature: The Dry 2

    ★★½

  • The Beekeeper

  • Mean Girls

    ★★

  • Hell Camp: Teen Nightmare

    ★★★

  • The Boys in the Boat

    ★½

  • Anyone But You

    ★½

  • The Activated Man

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Nowhere

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Good Mother

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Founders Day

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • The Passenger

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Dive

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Robots

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Organ Trail

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Malum

    ★★★

  • Clock

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • The Tutor

    ★½

  • Air

    ★★★½