Sort by
  • Cleaners

    ★★★★

  • A Dog's Life

    ★★★★

  • The Discreet Charm of the Bourgeoisie

    ★★★★

  • Thelma & Louise

    ★★★★

  • Sing a Song of Sex

    ★★★★

  • No Blood No Tears

    ★★½

  • Miao Miao

    ★★★

  • Frat House Massacre

    ★★

  • Monster Man

    ★★★

  • Through the Olive Trees

    ★★★★½

  • Holy Motors

    ★★★★

  • You Are My Sunshine

    ★★★½

  • Ava

    ★★★★

  • The White Balloon

    ★★★★

  • Blue Gate Crossing

    ★★★★

  • Way Back Home

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Some Like It Hot

    ★★★★