• Shiva Baby

    ★★★★

  • High Life

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Point Break

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • O Caso Evandro

    ★★★★

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • A New Leaf

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Yentl

    ★★★★

  • Filhas de Lavadeiras

    ★★★½

  • Flesh

    ★★★★½