• The Runner

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Alec Baldwin: Unscripted

    ★★★★★

  • A Very Ghoul Log Christmas

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • Death Valley

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★★

  • Catching Killers

    ★★★★★

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Escape the Undertaker

    ★★★★★

  • Bingo Hell

    ★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Superhost

    ★★★★★

  • NYX 13 Minutes of Horror Film Fest: Folklore

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★★★

  • Stranger in Town

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Seance

    ★★★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★