RSS feed for Taylor

Taylor has logged 23 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Package

The Package

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wheelman

Wheelman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Super Troopers 2

Super Troopers 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
I Am the Pretty Thing That Lives in the House

I Am the Pretty Thing That Lives in the House

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Insidious

Insidious

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Await Further Instructions

Await Further Instructions

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Resurrection of Jake the Snake

The Resurrection of Jake the Snake

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Death House

Death House

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Most Insane Amusement Park Ever

The Most Insane Amusement Park Ever

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Action Point

Action Point

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Incident at the 3D Lounge

Incident at the 3D Lounge

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
INEVITABLE SUBLIME CHAOS

INEVITABLE SUBLIME CHAOS

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Meth Storm

Meth Storm

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry