Sort by
  • Lightyear

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Walk the Line

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Ratatoing

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • The Squid and the Whale

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½