Sort by
  • Roger Waters – This is not a drill – Live from Prague

  • Fast X

    ★★

  • Cue the Strings - A Film About Low

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Kokomo City

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Devil Conspiracy

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Showing Up

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Sales Girl

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Maanaadu

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Memoria

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • INU-OH

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Belfast

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Anonymous Club

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½