• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Turning Red

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★★

  • Diabolik

  • Spider-Man: No Way Home

  • Hawkeye

  • Tear Along the Dotted Line

  • Ciao Alberto

  • Encanto

  • Muppets Haunted Mansion

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • Gli amigos

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

  • Luca

  • Loki

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Godzilla vs. Kong

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Monster Hunter

  • High Score

  • The Speed Cubers

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Scoob!

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • Shiva Baby

  • ZeroZeroZero

  • Gretel & Hansel

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Steven Universe Future

  • Watchmen

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Knives Out

    ★★★★

  • Martin Eden

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Il signor Diavolo

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Fall of 76

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

  • Timelapse of the Future: A Journey to the End of Time

  • Captain Marvel

  • Glass

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Aggretsuko: We Wish You a Metal Christmas

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Dragon Ball Super: Broly

  • Heart of Batman

  • Bohemian Rhapsody

  • SSSS.GRIDMAN

  • Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

  • Venom

  • Halloween

  • La profezia dell'armadillo

  • Christopher Robin

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Dogman

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War