Sort by

gela has logged 14 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mary Magdalene

Mary Magdalene

2018
×
★½
Edit this entry  
28
Princess Cyd

Princess Cyd

2017
×
★★★★
Edit this entry  
26
My Night at Maud's

My Night at Maud's

1969
×
★★★
Edit this entry  
24
Manhattan Murder Mystery

Manhattan Murder Mystery

1993
×
★★½
Edit this entry  
20
Blockers

Blockers

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Gemini

Gemini

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Euphoria

Euphoria

2017
×
★★
Edit this entry  
06
Flower

Flower

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
Read the review Edit this entry  
01
Revenge

Revenge

2017
×
★★★½
Edit this entry