Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

  • Crush

  • After Yang

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Windfall

  • West Side Story

    ★★½

  • Devs

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ½

  • Beethoven

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Always Shine

    ★★★

  • The Alpinist

    ★★★

  • Murder Mystery

    ½

  • Their Finest

    ★★

  • Scream

    ½

  • Scream

  • Sound of Metal

    ★★★★