• Skater Girl

    ★★★½

  • Awake

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • The Dig

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • 365 Days

    ½

  • Little Women

    ★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Mortal Engines

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

    ★★★★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★½

  • Goyo: The Boy General

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • The Meg

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Set It Up

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Rampage

    ★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

  • Royal Hearts

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Cult of Chucky

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★★