Sort by
  • Alienoid

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Licorice Pizza

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Zeros and Ones

  • Old

    ★★★★½

  • Worlds

  • Pig

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Charli XCX: Alone Together

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Mainstream

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Everyday

    ★★

  • Hamilton

    ½

  • Infamous

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Siberia

    ★★★★★

  • 365 Days

    ½

  • Scenes from My Life

    ★★★

  • Palm Springs

    ★½

  • The Fall

    ★★½

  • Countdown

    ★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Jesus Is King

    ★★

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Knives Out

    ★★½

  • Joker

    ★★½

  • Waves

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • The Fanatic

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Enter the Anime

    ½

  • The Lion King

    ½

  • Anima

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • The Shock of the Future

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Tommaso

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • First Love

    ★★★