Sort by

Frank has logged 18 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Women of the Night

Women of the Night

1948
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Young Girls of Rochefort

The Young Girls of Rochefort

1967
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Love in the Afternoon

Love in the Afternoon

1972
×
★★★★
Edit this entry  
27
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
4:44 Last Day on Earth

4:44 Last Day on Earth

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
New Rose Hotel

New Rose Hotel

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Addiction

The Addiction

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Body Snatchers

Body Snatchers

1993
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Bad Lieutenant

Bad Lieutenant

1992
×
★★★★
Edit this entry  
08
King of New York

King of New York

1990
×
★★★
Edit this entry  
07
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Freddy Got Fingered

Freddy Got Fingered

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Web

The Web

2013
×
Read the review Edit this entry  
02
Repulsion

Repulsion

1965
×
★★★½
Read the review Edit this entry