maybe ))<>(( has logged 26 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Monster

Monster

2005
×
★★
Edit this entry  
26
Her

Her

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Short Term 12

Short Term 12

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
21
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★
Edit this entry  
20
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★
Edit this entry  
20
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★
Edit this entry  
16
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Joker

Joker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ordinary Love

Ordinary Love

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Report

The Report

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Proxima

Proxima

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Castle in the Ground

Castle in the Ground

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Snack Attack

Snack Attack

2012
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Edit this entry