Frank Heinrich has logged 18 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Psych 3: This Is Gus

Psych 3: This Is Gus

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
18
A Castle for Christmas

A Castle for Christmas

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ice Cream Man

Ice Cream Man

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Shop Around the Corner

The Shop Around the Corner

1940
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I Am Santa Claus

I Am Santa Claus

2014
×
Read the review Edit this entry  
31
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
Halloween

Halloween

2018
×
★★
Edit this entry  
19
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Downhill

Downhill

2020
×
★★½
Edit this entry  
18
Jexi

Jexi

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Together Together

Together Together

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
A Goofy Movie

A Goofy Movie

1995
×
★★½
Edit this entry  
12
Crossword Mysteries: Riddle Me Dead

Crossword Mysteries: Riddle Me Dead

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry