• WeCrashed

    ★★★★

  • Dio: Dreamers Never Die

    ★★★★

  • DMZ

    ★★★★

  • Jazz Fest: A New Orleans Story

    ★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★½

  • It Is in Us All

    ★½

  • Spaz

    ★★★½

  • Lover, Beloved

    ★★

  • Nika

    ★★★★½

  • Pretty Problems

    ★★½

  • Hypochondriac

    ★½

  • Bitch Ass

    ★★★

  • The Thief Collector

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • A Lot of Nothing

    ★★½

  • Without Prescription

    ★½

  • Slash/Back

    ★★½

  • The Prank

    ★★

  • The Cow

    ★★★½

  • Jethica

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • Spin Me Round

    ★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★

  • Clean

    ★★

  • Me Little Me

    ★★★

  • Stay The Night

    ½

  • The Pez Outlaw

    ★★★½

  • Linoleum

    ★★★★

  • I Love My Dad

    ★★★★

  • The Cellar

    ★★★

  • Under the Influence

    ★★★

  • Facing Nolan

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★

  • Skate Dreams

    ★★½

  • Deadstream

    ★½

  • Sell/Buy/Date

    ★½

  • Chee$e

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Master

    ★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • In the Court of the Crimson King

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • 8-Bit Christmas

  • Pirates

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • A Vanishing Fog

  • No Looking Back

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Public Toilet Africa

    ★★★

  • Aftermath

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Cursed

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★½