• Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • The Pentaverate

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Offer

    ★★½

  • Return to Space

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • The Bubble

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • LCD Soundsystem Holiday Special

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Power On: The Story of Xbox

    ★★★½

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • Stunted

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Muhammad Ali

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★½

  • The Survivor

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★½

  • Being James Bond

    ★★★½

  • NYC Epicenters 9/11➔2021½

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Green Knight

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★★