• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • 3 A.M.

    ★★★★

  • Depois da Meia Noite

    ★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • A Modern Farewell

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Minari

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • The Lion King

  • Anima

    ★★★★★

  • Monica and Friends: Bonds

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ½

  • Child's Play

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • The Perfect Date

    ★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★½

  • The Edge of Democracy

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ghost Killers vs. Bloody Mary

    ★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Cam

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Justice League

    ½

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½