Sort by
  • Prey

    ★★★½

  • Nope

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • American Underdog

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★½

  • C'mon C'mon

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Werewolves Within

  • Infinite

    ★★

  • F9

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Great White

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Under the Stadium Lights

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Censor

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Safety

    ★★