RSS feed for Hugh
  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Proposal

    ★★½

  • Tower Block

    ★★★★½

  • Devil in a Blue Dress

    ★★★★

  • Obsessed

    ★★

  • Naked Ambition: An R Rated Look at an X Rated Industry

    ★★★

  • Patton Oswalt: My Weakness Is Strong

    ★★★★

  • Eddie Murphy: Delirious

    ★★★

  • Silverado

    ★★★½

  • Video Games: The Movie

    ★★★

  • Frankie and Johnny

    ★★★★

  • 10 to Midnight

    ★★★½

  • Rage and Honor II: Hostile Takeover

    ★★★½

  • Friends with Benefits

    ★★★

  • The Pixar Story

    ★★★½

  • Avalon

    ★★★★★

  • Nymphomaniac: Vol. II

    ★★★★★

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★★★