Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Apology

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Troll

    ★★½

  • The Outside

  • Unwelcome

    ★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • A Friend of the Family

    ★★★★½

  • Nocebo

    ★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Baby Ruby

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • House of Hammer

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Hounded

    ★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Candy Land

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Boo, Bitch

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Unhuman

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Candy

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Andy Warhol Diaries

  • Joe vs Carole

    ★★★

  • Worst Roommate Ever

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outwaters

    ★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • The Long Night

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½