• Once Upon a Time… in Hollywood

  • Venom

    ★★★

  • The Predator

    ★★½

  • The Package

    ★★½

  • The Meg

    ★½

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Skyscraper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Tag

    ★★★★

  • In The Glass

    ★★★★½

  • Untitle(d)

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Super Troopers 2

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • Rampage

    ★★

  • Game Over, Man!

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★½

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★

  • Death Wish

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • When We First Met

    ½

  • Peter Rabbit

    ★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • Bright

  • Phantom Thread

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★

  • Jigsaw

  • Coco

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Blade Runner 2049

  • Gerald's Game

  • Kingsman: The Golden Circle

    ½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★½

  • Revenge

    ★★★★½

  • Mom and Dad

    ★★★

  • mother!

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Death Note

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★½

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Good Time

  • Cars 3

    ★½

  • The Florida Project

  • The Killing of a Sacred Deer

  • How to Talk to Girls at Parties

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Snatched

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ½

  • The Fate of the Furious

  • Power Rangers

    ★½