Sort by

Kai has logged 31 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Knights of Badassdom

Knights of Badassdom

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Thor

Thor

2011
×
★★★
Edit this entry  
30
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cars 3

Cars 3

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Freddy's Dead: The Final Nightmare

Freddy's Dead: The Final Nightmare

1991
×
Read the review Edit this entry  
19
Fright Night

Fright Night

2011
×
★★½
Edit this entry  
19
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Snatched

Snatched

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dope

Dope

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dope

Dope

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Goon: Last of the Enforcers

Goon: Last of the Enforcers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Goon

Goon

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Wanderlust

Wanderlust

2012
×
Read the review Edit this entry  
07
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Chopper

Chopper

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
Read the review Edit this entry