Sort by

Freddy has logged 10 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Doubt

Doubt

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Other People

Other People

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry