• The Gray Man

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Interceptor

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Shark Bait

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Twin

    ★½

  • The Northman

    ★½

  • Umma

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Black Crab

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★½

  • The Cellar

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

    ★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Against the Ice

    ★★½

  • Shut In

    ★★

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Two Summers

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The Requin

    ★½

  • Watcher

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Last Radio Call

    ★★

  • Gold

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • Death Valley

    ★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★½

  • Encanto

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • The Wasteland

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Manor

    ★★

  • Madres

    ★½

  • The Free Fall

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Dealer

    ★★★

  • Intrusion

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • You Are Not My Mother

    ★★★

  • Dashcam

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★