FredM has logged 27 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Platform

The Platform

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Black Mass

Black Mass

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Southpaw

Southpaw

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Look Away

Look Away

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Little Women

Little Women

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bill Burr: Walk Your Way Out

Bill Burr: Walk Your Way Out

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
I Trapped the Devil

I Trapped the Devil

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Alien Resurrection

Alien Resurrection

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Alien³

Alien³

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Tunnel

Tunnel

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Grudge

The Grudge

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bill Burr: Paper Tiger

Bill Burr: Paper Tiger

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
I Am a Ghost

I Am a Ghost

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Beyond

The Beyond

2017
×
★½
Read the review Edit this entry