• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★½

  • Icarus

    ★★★½

  • Rambo: First Blood Part II

    ★★★

  • A Few Good Men

    ★★★★★

  • Black Box

    ★★½

  • Cadaver

    ★★½

  • Unhinged

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • First Blood

    ★★★½

  • The Lie

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Relic

    ★★½

  • Rojo

    ★½

  • Snowden

    ★★★½

  • The Searchers

    ★★½

  • Death of Me