• The Kissing Booth 3

    ★★★★★

  • Vivo

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ½

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ½

  • Black Widow

    ½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • Luca

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Rabbits Under the Shed

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ½

  • Tom & Jerry

    ½

  • WandaVision

    ½

  • Mank

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Cats

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ½

  • The Boss Baby

    ★★★★★

  • La La Land

    ½

  • The Jungle Book

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Maleficent

    ★★★★★

  • Frozen

    ½

  • Pitch Perfect

    ½

  • Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    ★★★★★

  • Hugo

    ½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ½

  • Cars 2

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ½

  • Inception

    ★★★★★

  • Avatar

    ½

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ½

  • Twilight

    ½

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ½

  • Cars

    ½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ½

  • Stuart Little 3: Call of the Wild

    ★★★★★

  • The Incredibles

    ½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ½

  • Stuart Little 2

    ★★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • The Emperor's New Groove

    ★★★★★

  • Stuart Little

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★★★

  • Space Jam

    ½

  • Toy Story

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Groundhog Day

    ½

  • Beauty and the Beast

    ½

  • GoodFellas

    ½

  • Little Shop of Horrors

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ½

  • Star Wars

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ½

  • The Godfather

    ½

  • One Hundred and One Dalmatians

    ½

  • The Kid

    ★★★★★