Sort by
  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Milli Vanilli

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Pelosi in the House

    ★★★½

  • Harry & Meghan

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★★½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • Hillsong: A Megachurch Exposed

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Three Months

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • All That Breathes

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★