• No Time to Die

    ★★★★½

  • Being James Bond

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • Friends: The Reunion

  • Thunder Force

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★½

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • National Theatre Live: Cyrano de Bergerac

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Noelle

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Wine Country

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Late Night

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★

  • The Grinch

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Adrift

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jack Whitehall: At Large

    ★★★★½

  • Kodachrome

    ★★★½

  • The Upside

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Zookeeper's Wife

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Trevor Noah: Afraid of the Dark

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Office Christmas Party

    ★½

  • Michael Che Matters

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★