Frank has logged 12 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Other Side of the Wind

The Other Side of the Wind

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★
Edit this entry  
19
TLMEA

TLMEA

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
HADES

HADES

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Most Wanted Man

A Most Wanted Man

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jerry Before Seinfeld

Jerry Before Seinfeld

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
Dagon

Dagon

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pulse

Pulse

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dark Night of the Scarecrow

Dark Night of the Scarecrow

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Frozen

Frozen

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry