RSS feed for Bill
  • The Little Stranger

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★★

  • Minimalism: A Documentary About the Important Things

    ★★★

  • White Boy Rick

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Abacus: Small Enough to Jail

    ★★★★

  • Buster's Mal Heart

    ★★★★

  • Bel Canto

    ★★★½

  • Café Society

    ★★★½

  • Searching

    ★★★½

  • Lifeforce

    ★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★½

  • ManHunt

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Papillon

    ★★★½

  • V for Vendetta

    ★★★