RSS feed for Hannah
  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Chernobyl

  • Fyre

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

  • The Princess Switch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • King of Thieves

  • The Favourite

    ★½

  • Operation Finale

    ★★★½

  • Frenzy

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • It

    ★★★½

  • Dunkirk

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★

  • Baby Driver

  • Moana

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • Deepwater Horizon

  • Sing

    ★★★★

  • Sully

  • Imperium

  • Nerve

  • Finding Dory

  • The BFG

  • Deadpool

  • Sing Street

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★

  • Spectre

  • Bridge of Spies

    ★★★★★

  • The Martian

  • Spotlight

    ★★★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Insurgent

  • Taken 3

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★½

  • The Maze Runner

  • The Theory of Everything

  • Guardians of the Galaxy

  • Dawn of the Planet of the Apes

  • Divergent

  • Need for Speed

  • Captain America: The Winter Soldier

  • Neighbors

  • Pompeii

  • Frozen

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★½

  • Captain Phillips

  • Gravity

  • We're the Millers

  • The White Queen

  • Monsters University

  • The Great Gatsby

  • Hansel & Gretel: Witch Hunters

  • Zero Dark Thirty

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

  • Skyfall

  • Ted

  • Snow White and the Huntsman

  • The Avengers

    ★★★½

  • American Reunion

  • 21 Jump Street

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • The Vow

  • War Horse