Sort by
  • What Happens Next Will Scare You

    ★★★

  • Honeycomb

    ★★★½

  • Beyond the Time Barrier

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Man from Planet X

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • John Dies at the End

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Earth vs. the Flying Saucers

    ★★★

  • F/X2

    ★★★½

  • Ghost Riders

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★