Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Bye Bye Man

The Bye Bye Man

2017
×
Edit this entry  
12
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Charlie St. Cloud

Charlie St. Cloud

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Dear John

Dear John

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
6 Years

6 Years

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
After

After

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Comet

Comet

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry