RSS feed for camila ✨
  • The Stunt Double

  • Black Is King

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Happiness Continues

    ★★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • The Skywalker Legacy

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Fantasy Island

  • 365 Days

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • A Fall from Grace

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Disclosure

  • Dolittle

    ★★★

  • My Mom is a Character 3

    ★★★

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★★

  • Cats

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Mike Birbiglia: The New One

  • A Guide to Second Date Sex

  • Frozen II

    ★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Countdown

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Jexi

  • Nickelback: Rock In Rio 2019

    ★★★★★

  • Imagine Dragons: Rock in Rio 2019

    ★★★★★

  • Fractured

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • True History of the Kelly Gang

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Simon Amstell: Set Free

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Sextuplets

    ★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • The Kitchen

    ★★★½

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★★½

  • Secret Obsession

  • Vivarium

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★½

  • Adam Devine: Best Time of Our Lives

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Chasing Happiness

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

  • Murder Mystery

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

    ★★★½