RSS feed for Christian

Christian has logged 14 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Trinity, the Nekad Traveler

Trinity, the Nekad Traveler

2017
×
★★★½
Edit this entry  
27
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Detective Conan: The Fist of Blue Sapphire

Detective Conan: The Fist of Blue Sapphire

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
Two Blue Stripes

Two Blue Stripes

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Kirara

Kirara

2000
×
★★★½
Edit this entry  
13
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Seven Samurai

Seven Samurai

1954
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Sexy Killers

Sexy Killers

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★½
Edit this entry  
08
The Life of Oharu

The Life of Oharu

1952
×
★★★★
Edit this entry  
01
I Was Born, But...

I Was Born, But...

1932
×
★★★½
Edit this entry  
12
A Connecticut Yankee in King Arthur's Court

A Connecticut Yankee in King Arthur's Court

1989
×
★★★
Edit this entry  
02
I Want to Eat Your Pancreas

I Want to Eat Your Pancreas

2018
×
★★★★
Edit this entry