• Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Ice Age

    ★★★½

  • The Wandering Earth

    ★★★

  • Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll

    ★★★★½

  • KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Legend of Crimson

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Who Killed Captain Alex?

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Atashin'chi: The 3D Movie

    ★★★

  • Arbitrarily Polar Bear

    ★★★

  • Pants no Ana: Mambo de Ganbo!

    ★★½

  • Cyborg 009

    ★★★

  • NEKOPARA OVA

    ★★★½

  • Salmon-chan

    ★★★½

  • That's a UFO! The Flying Saucer

    ★★★½

  • Ano Ko ni 1000%

    ★★★½