Sort by
  • Bones and All

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★

  • The Girl from Plainville

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Weekend Away

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Inventing Anna

  • Kimi

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

  • The 355

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Grucifixion

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Hawkeye

    ★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ½

  • Love Hard

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Addams Family 2

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Belfast

    ★½

  • Malignant

    ★½

  • King Richard

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★